HIERONIM GAWRYSZCZAK

Hieronim Gawryszczak, Regional Sales Manager, Avery Dennison

 

2016 - Avery Dennison Polska Sp. z o.o. Dywizja: Materiały Graficzne i Etykietowe
Pozycja: handlowiec, rejon Polska

2009 - 2016 Thermo Fisher Scientific GmbH
Dywizja: Materiały i Minerały. Systemy pomiarowe do procesów produkcyjnych materiałów płaskich
Pozycja: handlowiec, rejon CEE & Russia

2006 - 2009 NEKS Sp. z o.o. Laminaty Tekstylne i Techniczne
Pozycja: handlowiec, rejon Polaska i Kraje bałtyckie

MACIEJ GODERSKI

Maciej Goderski, Konsultant MIS CICERO, CICERO Stapro Group

 

Z wykształcenia informatyk, z doświadczenia poligraf. Jego kariera zawodowa skupiała się głównie w drukarniach dziełowych, gdzie na różnych stanowiskach związanych z zarządzaniem produkcją miał okazję nabrać dużego doświadczenia. Praktykę zawodową w połączeniu z edukacją wykorzystuje prężnie na co dzień podczas analizy oraz implementacji systemów informatycznych, dedykowanych stricte dla branży poligraficznej. Prywatnie ogromny pasjonat gór.

ARTUR GONDEK NOWY

Artur Gondek, Specjalista ds. kluczowych klientów, Intrex

 

KATARZYNA GRABARSKA

Katarzyna Grabarska, Menadżerka ds. opakowań sieci Bierdonka, Jeronimo Martins Polska

 

Pasjonatka tematów eko-projektowania opakowań oraz ESG. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą opakowań w różnych firmach branży FMCG Obecnie odpowiada za analizę opakowań jednostkowych pod kątem materiałowym dla produktów marek własnych sieci, prowadzenie projektu zrównoważonego rozwoju opakowań oraz analiza pod kątem recyklingu.

DAWID GERBER

Dawid Greber, Menadżer sprzedaży, Konica Minolta Business Solution Polska

 

Dawid Greber, absolwent Technikum Poligraficznego w Łodzi oraz Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Zarządzania. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań poligraficznych, konsultingu biznesowego, budowaniu marki w oparciu o analizę potrzeb klienta.

Od kilkunastu lat Menadżer Sprzedaży w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Zrealizował kilkadziesiąt wdrożeń systemów produkcyjnych. Obecnie odpowiada za rozwój rynku etykietowego opartego na rozwiązaniach oferowanych przez Konica Minolta. Zrealizował m.in. pierwsze wdrożenie w Polsce cyfrowego systemu do druku etykiet rola-rola. Prywatnie interesuje się motoryzacją, sportami walki i piłka nożną.

ZBIGNIEW JEMIOLO

Zbigniew Jemioło, Sales Manager Esko Software and Digital Flexo Solutions, Digiprint PL

 

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania Esko.
Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress.
Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

Katarzyna Kozińska

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzający, API Folie Polska

 

W poligrafii od 25 lat. Zaczynała w branży druku i wydawnictw w 3M Poland na rynku polskim, następnie rozwijała segment folii do reklamy wewnętrznej i zewnętrznej na rynkach Europy Środowej w Avery Dennison. Kolejne etapy to sprzedaż surowców do druku etykiet, farb drukarskich, aż po rozwój firmy API Polska, w której pełni funkcje Dyrektora Zarządzającego całą operacją w Polsce oraz Dyrektora Handlowego odpowiedzialnego za rozwój biznesu wszystkich produktów API Group. Urodzona w Warszawie, ukończyła WSHiP im. R. Łazarskiego z tytułem magistra ekonomii. Mężatka, ma dorosłego syna. Wolny czas, którego brakuje spędza z mężem i dwoma psami.

KRZYSZTOF KSIĄŻEK

Krzysztof Książek, Dyrektor sprzedaży, Digiprint

 

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji, obecny na rynku poligrafii od 2006 roku.

W Digiprint od 2010 roku zgłębia cyfrowe technologie druku oraz jego wykańczania. Obecnie pełni funkcję dyrektora sprzedaży, a od 2021r. zajmuje się również sprzedażą rozwiązań rolowych HP Indigo.

Prywatnie poświęca czas żeglarstwu i narciarstwu.

 

TOMASZ KUCIŃSKI

Tomasz Kuciński, Account Manager & Commercial & Industrial Printing, Epson Europe B.V.

 

Profesjonalny partner i doradca biznesowy w zakresie rozwiązań do zarządzania drukiem oraz budowania zoptymalizowanych rozwiązań w zakresie druku wielkoformatowego. Od ponad 20 lat w zespole Epson Polska. Doświadczony manager i lider zespołu, odpowiedzialny za wsparcie i współpracę z partnerami w zakresie druku przemysłowego. Uważa, że dzisiejszy rynek profesjonalnych urządzeń i systemów druku, choć o ogromnym potencjale wzrostu, jest także bardzo wymagający, dlatego tak ważne jest poszerzanie kompetencji klientów i ciągłe wspieranie ich w procesach biznesowych. Stawia na długotrwałą współpracę z firmami partnerskimi oraz trwałe relacje z klientami, chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą.

 

MICHAL KUCZKOWSKI

Michał Kuczkowski, Kierownik sprzedaży, Xeikon

 

Jest odpowiedzialny za koordynowanie działań firmy Xeikon na polskim rynku, oferując rozwiązania dla wszystkich segmentów (m.in. do druku etykiet, torebek doypack, opakowań, kubków papierowych, dokumentów, materiałów POS i reklamowych, tapet, dekoracji ściennych itd.).

Cała jego kariera zawodowa od 12 lat jest związana z poligrafią.

Wcześniej pracował w wiodącej grupie produkującej m.in. opakowania z tektury falistej i display’e, a następnie wiele lat spędził w największej korporacji na świecie produkującej etykiety samoprzylepne.

Był odpowiedzialny za projekty globalnych producentów oraz lokalnych liderów, współpracując w międzynarodowym środowisku i wykorzystując wszystkie technologie druku konwencjonalnego oraz cyfrowego.

KONRAD NOWAKOWSKI

Konrad Nowakowski, prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań, PIOiRO

 

Wieloletni pracownik COBRO – INSTYTUTU BADAWCZEGO OPAKOWAŃ (obecnie w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz), przedsiębiorca oraz aktywny działacz na rzecz poprawy warunków polskich przedsiębiorców. Prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań, która jest na dzień dzisiejszy jedną z kluczowych organizacji otoczenia biznesu realizująca zadania w myśl koncepcji rozszerzonej odpowiedzialności producenta, zrzeszająca podmioty z różnych branż, aktywnie współpracująca z władzą rządową i samorządową. Na co dzień realizujący zadania dotyczące gospodarki odpadami opakowaniowymi, ekoprojektowania i zagadnień związanych z Gospodarką w Obiegu Zamkniętym.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie praktycznego stosowania i interpretacji przepisów prawnych ochrony środowiska, a w szczególności ustaw odpadowych w tym produktowych. Ekspert wielu gremiów m.in. CLIMATE LEADERSHIP powered by UN Environment oraz zespołu ds. oceny koncepcji projektowych złożonych w ramach naboru "Wzmocnienie realizacji gospodarki o obiegu zamkniętym" przy Ministrze Klimatu i Środowiska, Polish Circular Hotspot , oraz licznych komisji konkursowych m.in. Teraz Polska, Pakstar, Silesia Expo. Aktywny działacz gremiów doradczych, Rady ds. Zrównoważonego Wykorzystania Żywności oraz grup roboczych przy Ministerstwach. Autor wielu publikacji, wdrożeń i patentów w obszarze nauki w zakresie ocen cyklu życia LCA, śladu środowiskowego PEF, technologiach recyklingu, ekoprojektowania oraz systemów pakowania. Ekspert ukierunkowany na ułatwienie działalności przedsiębiorcom w obszarach związanych z ochroną środowiska.

Paweł Lul

Paweł Lul, L&P Business Manager CMEA, HP Indigo

 

Z branżą etykiet związany od 2001 zarówno Polskich firmach jak i międzynarodowych koncernach. W HP z powodzeniem zajmuje się sprzedażą maszyn HP Indigo i rozwojem rynku etykiet i opakowań w Polsce.

MACIEJ PIERZCHALSKI

Maciej Pierzchalski, Kierownik ds. projektu wdrożeń oprogramowania, SCORPIO

 

Magister Wzornictwa Przemysłowego i Informatyki, 20 lat w branży poligraficznej, w tym 8 lat jako Manager II stopnia w międzynarodowych korporacjach jak MeadWestvaco Europe, ASG, zwierzchnictwo DTP i CTP grupy pięciu fabryk. Obecnie związany z firmą SCORPIO, zajmuje się oprogramowaniem firm: Hybrid Software, Arden Software, Multiscience.

EDWIN PIOTROWSKI

Edwin Piotrowski, Sales Manager Narrow Web, Heidelberg Polska

Od 20 lat w branży poligraficznej. Doradza kluczowym klientom optymalne rozwiązania produkcyjne. Od 2019 roku w Heidelberg Polska odpowiada za rynek maszyn fleksograficznych Gallus.

 

ROBERT RAE

Robert Rae, Managing Director, Sales, GEW

Part of the second generation of GEW, Robert joined the company in 2013. Robert has responsibility for Sales and also controls new technology research with his background as a Chemist (MChem).

SEBASTIAAN RAKHORST

Sebastian Rakhorst, Regional Sales Director, MPS Systems

Sebastiaan Rakhorst pracuje w MPS od 2019 roku, pełniąc różne role, a od 3 lat jest odpowiedzialny za rynek Europy Środkowo-Wschodniej.
MPS jest producentem maszyn drukarskich działających w technologiach flexo, offsetowej i hybrydowych dla branży produkcji etykiet i opakowań elastycznych.
Od zawsze kieruje się wartościami:
- ''Odpowiedzialność, szacunek do siebie i samodzielność''
- ''Dobre zdolności do syntetycznego i globalnego spojrzenia na konkretne sytuacje''.

ADAM ROBAK

Adam Robak, Regional Sales Manager DACH, CEE, Phoseon Technology Inc.

Wykładowca jest absolwentem:
The University of Manchester
(UK, Master of Enginneering in Mechatronics)
SGH Warszawa
(PL, Master of Science in Management Accounting and Controlling / Rachunkowość Zarządcza i Kontroling)

Doświadczenie:
British Petroleum plc (UK), Axians IT Solutions (DE),
FLEXOR Sp. z o.o. (PL)

Pracuje: PHOSEON Technologies Inc. (USA)

FELICE SCISCIOLI

Felice Sciscioli, Colour Project Leader, Sun Chemical

 

Felice Sciscioli is Colour Project Leader in Sun Chemical and part of the Global Color management Team.
He started in the company in 1999 as colorist for water based inks, he is now Subject Matter Expert in Color Management in the Graphic Arts Industry.
He is one of the people who is training colleagues and customers globally about color management and digital color communication and he is leading color management projects within Sun Chemical, at Converters and Brand Owners.
Born in Turin, Italy and moved to London in the UK in 2013.
He loves playing drums, cats and home made pasta/cooking.

MARCIN SUCHOCKI

Marcin Suchocki, Sales Director, PC Print

 

Od ponad 17 lat działający na rynku szeroko rozumianego rynku reklamy wizualnej i poligrafii. Doświadczenia swoje budował zaczynając od pracy w dziale DTP drukarni fleksograficznej. Specjalista w zakresie rozwoju i organizacji. Przez wiele lat odpowiadał za rozwój branży VisCom w firmie Plastics Group.  Od ponad 6 lat odpowiada za rozwój sprzedaży rozwiązań do dekoracji renomowanego producenta maszyn i folii do hot, i cold stampingu Leonhard Kurz w firmie PC PRINT.

ALEKSANDRA SZAFORSKA

Aleksandra Szaforska, Konsultant & Project Coordinator MIS CICERO, CICERO Stapro Group

 

Z wykształcenia poligraf. Po ukończonych studiach na Politechnice Warszawskiej, rozpoczęła prężnie prace najpierw w drukarniach współpracujących z sektorem B2B, następnie poszerzyła swoją wiedzę oraz doświadczenie o bardziej marketingową stronę świata poligrafii, pracując w agencji reklamowej. Wieloletnie doświadczenie związane z pracą z klientem oraz wiedza poligraficzna zaprowadziły ją do firmy Cicero, gdzie jest odpowiedzialna zarówno za implementację systemu MIS w drukarniach, jak i dbanie o ciepłe relacje biznesowe z obecnymi oraz potencjalnymi klientami. Prywatnie ogromny pasjonat dalekich podróży.

MAŁGORZATA SZCZOTKA

Małgorzata Szczotka, Właścicielka, Colour Management Consulting

 

Color Management Consulting jako niezależny ekspert wspiera przedsiębiorstwa z branży poligraficznej przy wprowadzaniu i wdrażaniu ustandaryzowanych, przemysłowych procesów w całym łańcuchu produkcyjnym. Zdefiniowanym celem jest optymalizacja produkcji poligraficznej, utrzymanie zgodności ze standardami międzynarodowymi i przemysłowymi.

Łukasz Szymański

Łukasz Szymański, Sales Manager Esko Software and CAM, Digiprint

 

Absolwent Politechniki Białostockiej na kierunku Inżynieria oprogramowania. Od ponad 10-ciu lat w branży poligraficznej.

Historia zawodowa:
- Obecnie: Digiprint Sp. z o. o. - Przedstawiciel ds. produktów firmy Esko i GMG
- Mastepress Sp.z o. o. - Technolog prepress
- PXL Systems/Pixel – Specjalista ds. produktów firmy Artwork Systems

Specjalizacja:
- Przygotowalnia prepress - wdrożenia kompleksowych rozwiązań
- Color Management - proofing, konwersja kolorystyczna, multichannel printing process
- Business Automation - integracja środowisk MIS/ERP/Workflow
- Packaging Life Cycle Management - zarządzanie procesem wytwarzania opakowań
- Oprogramowanie prepress w branży opakowaniowej

Zainteresowania:
Modelarstwo redukcyjne szkutnicze oraz fotografia analogowa.

ANDRZEJ WASIELAK

Andrzej Wasielak, Sales Flexo Manager, Koenig&Bauer (CEE)

 

W poligrafii od 1995 roku, pracował w Eurintrade, Agfa. Od 2008 roku w Koenig&Bauer (CEE), od 2017 roku na stanowisku Sales Flexo Manager.

Od 2021 odpowiedzialny za sprzedaż maszyn wąskowstęgowych firmy Nilpeter, z którą Koenig&Bauer ma podpisana umowę o reprezentowaniu na terenie Polski.

Urodzony w Krakowie, absolwent UJ, całe życie związany z Krakowem.

DOROTA WITTHUHN

Dorota Witthuhn, Manager ds. rozwoju biznesu najnowszych technologii, FLEXcon Europe Ltd.

 

Związana jest z przemysłem poligraficznym od 15 lat. Od roku 2013 zajmuje się rozwojem biznesu w Europie Wschodniej oraz globalnie rozwojem biznesu najnowszych technologii firmy FLEXcon.
FLEXcon to jeden z czołowych producentów materiałów foliowych oraz taśm montażowych w szerokim zakresie rynków przemysłowych oraz medycznych.

TOMASZ WOJNAROWSKI

Tomasz Wojnarowski, Label Zone Business Manager CEE & CIS,

 

Poligraf z zamiłowania. Działa w branży poligraficznej od 2000 r., stawiając na rozwój technologii cyfrowych w poligrafii.

Priorytetowo traktuje trwałe relacje z klientami, chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą nt. automatyzacji i cyfryzacji w druku.

Maciej Wojtaszek

Maciej Wojtaszek, Menedżer i właściciel drukarni Aniflex

 

Przedstawiciel Stowarzyszenia Producentów Etykiet Samoprzylepnych, menedżer i właściciel, Aniflex, Tomaszów Mazowiecki Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego. Prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.