Paul Arndt

Paul Arndt, Managing Director of GmbH & CO.KG

 

1974 - Born in Raribor, Poland
1989 - Moved to Germany
1996 - Apprenticeship as a businessman
2001 - Studied product design
2004 - Lecturer at FH AAchen
2006 - Training as a digital printing technician
2010 - Developer of printing systems
2016 - Inkjet printing specialist
2021 - Own machine production

Barcińska małe

Hanna Barcińska, właścicielka Eurostick, przedstawicielka handlowa Scandstick z grupy Beontag 

 

Hanna Barcińska, Dyrektor Zarządzający w firmie Eurostick, przedstawiciel Firmy Scandstick w Grupie Beontag w Polsce.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz University of Minnesota (Carlson School of Management) z tytułem Executive MBA.

W branży poligraficznej od 27 lat. Pracowała dla wiodących producentów materiałów samoprzylepnych w Polsce. Od 2007 roku związana z firmą Scandstick. Jest odpowiedzialna za zarządzanie rynkiem, sprzedaż, marketing i dział obsługi klienta.
Portfolio produktowe to szeroka gama materiałów samoprzylepnych, jak również materiałów do produkcji przewieszek (Tagi), materiałów typu linerless, etykiet RFID oraz papierów syntetycznych.

Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem i nurkowaniem.

Filip Fortuniak

Filip Fortuniak, Sales Manager Labels & Flexible Packaging, Digiprint

 

Ponad 10 lat w branży poligraficznej. Aktualnie w roli dostawcy, wcześniej prawie 9 lat od strony drukarni. W Digiprint zajmuję się sprzedażą maszyn HP Indigo oraz GM Finishing w obszarze etykiet i opakowań giętkich. Współpracuję z klientami w celu znalezienia najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie druku cyfrowego.

HIERONIM GAWRYSZCZAK

Hieronim Gawryszczak, Regional Sales Manager, Avery Dennison

 

2016 - Avery Dennison Polska Sp. z o.o. Dywizja: Materiały Graficzne i Etykietowe
Pozycja: handlowiec, rejon Polska

2009 - 2016 Thermo Fisher Scientific GmbH
Dywizja: Materiały i Minerały. Systemy pomiarowe do procesów produkcyjnych materiałów płaskich
Pozycja: handlowiec, rejon CEE & Russia

2006 - 2009 NEKS Sp. z o.o. Laminaty Tekstylne i Techniczne
Pozycja: handlowiec, rejon Polaska i Kraje bałtyckie

ZBIGNIEW JEMIOLO

Zbigniew Jemioło, Sales Manager Esko Software and Digital Flexo Solutions, Digiprint PL

 

Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania Esko.
Od 2000 roku w firmie Digiprint najpierw jako szef studia i przygotowalni prepress.
Od 2004 roku w dziale handlowym Digiprint – zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami programów Esko.

DANA KILARSKA V2

Dana Kilárska, Vice President, FINAT

 

Dana Kilarska as a second generation, is leading a family printing house in Slovakia on a market over 32 years. Growing up with the labels in the house, she created her passion for this Industry, leading her with the Years into an active role at Finat as a Vice President. In 2025 she will become the first Finat President as a woman and person in such a role from Central/Eastern part of Europe. She will not only explain to you the beauty of the Winelabel, but as a Professional Sommelier, she explains to you the beauty of the product inside of the bottle. In her free time you can find her gardening, walking with her dog or travelling with her husband tasting good food and wine and of course admiring labels on products.

Katarzyna Kozińska

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzający, API Folie Polska

 

W poligrafii od 25 lat. Zaczynała w branży druku i wydawnictw w 3M Poland na rynku polskim, następnie rozwijała segment folii do reklamy wewnętrznej i zewnętrznej na rynkach Europy Środowej w Avery Dennison. Kolejne etapy to sprzedaż surowców do druku etykiet, farb drukarskich, aż po rozwój firmy API Polska, w której pełni funkcje Dyrektora Zarządzającego całą operacją w Polsce oraz Dyrektora Handlowego odpowiedzialnego za rozwój biznesu wszystkich produktów API Group. Urodzona w Warszawie, ukończyła WSHiP im. R. Łazarskiego z tytułem magistra ekonomii. Mężatka, ma dorosłego syna. Wolny czas, którego brakuje spędza z mężem i dwoma psami.

TOMASZ KUCIŃSKI

Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor, EPSON

 

Profesjonalny partner i doradca biznesowy w zakresie rozwiązań do zarządzania drukiem oraz budowania zoptymalizowanych rozwiązań w zakresie druku wielkoformatowego. Od ponad 20 lat w zespole Epson Polska. Doświadczony manager i lider zespołu, odpowiedzialny za wsparcie i współpracę z partnerami w zakresie druku przemysłowego. Uważa, że dzisiejszy rynek profesjonalnych urządzeń i systemów druku, choć o ogromnym potencjale wzrostu, jest także bardzo wymagający, dlatego tak ważne jest poszerzanie kompetencji klientów i ciągłe wspieranie ich w procesach biznesowych. Stawia na długotrwałą współpracę z firmami partnerskimi oraz trwałe relacje z klientami, chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą.

JamieNeill www

Jamie Neill, Sales Manager, GEW (EC) Limited

 

Jamie jest odpowiedzialny za sprzedaż systemów GEW w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz większości Europy Wschodniej. Ściśle współpracuje z klientami w celu dostarczenia rozwiązań UV dla szerokiej gamy zastosowań.

KONRAD NOWAKOWSKI

Konrad Nowakowski, prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań, PIOiRO

 

Wieloletni pracownik COBRO – INSTYTUTU BADAWCZEGO OPAKOWAŃ (obecnie w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz), przedsiębiorca oraz aktywny działacz na rzecz poprawy warunków polskich przedsiębiorców. Prezes Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań, która jest na dzień dzisiejszy jedną z kluczowych organizacji otoczenia biznesu realizująca zadania w myśl koncepcji rozszerzonej odpowiedzialności producenta, zrzeszająca podmioty z różnych branż, aktywnie współpracująca z władzą rządową i samorządową. Na co dzień realizujący zadania dotyczące gospodarki odpadami opakowaniowymi, ekoprojektowania i zagadnień związanych z Gospodarką w Obiegu Zamkniętym.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie praktycznego stosowania i interpretacji przepisów prawnych ochrony środowiska, a w szczególności ustaw odpadowych w tym produktowych. Ekspert wielu gremiów m.in. CLIMATE LEADERSHIP powered by UN Environment oraz zespołu ds. oceny koncepcji projektowych złożonych w ramach naboru "Wzmocnienie realizacji gospodarki o obiegu zamkniętym" przy Ministrze Klimatu i Środowiska, Polish Circular Hotspot , oraz licznych komisji konkursowych m.in. Teraz Polska, Pakstar, Silesia Expo. Aktywny działacz gremiów doradczych, Rady ds. Zrównoważonego Wykorzystania Żywności oraz grup roboczych przy Ministerstwach. Autor wielu publikacji, wdrożeń i patentów w obszarze nauki w zakresie ocen cyklu życia LCA, śladu środowiskowego PEF, technologiach recyklingu, ekoprojektowania oraz systemów pakowania. Ekspert ukierunkowany na ułatwienie działalności przedsiębiorcom w obszarach związanych z ochroną środowiska.

EDWIN PIOTROWSKI

Edwin Piotrowski, Sales Manager Narrow Web, Heidelberg Polska

Od 20 lat w branży poligraficznej. Doradza kluczowym klientom optymalne rozwiązania produkcyjne. Od 2019 roku w Heidelberg Polska odpowiada za rynek maszyn fleksograficznych Gallus.

 

ADAM ROBAK

Adam Robak, Regional Sales Manager DACH, CEE, Phoseon Technology Inc.

Wykładowca jest absolwentem:
The University of Manchester
(UK, Master of Enginneering in Mechatronics)
SGH Warszawa
(PL, Master of Science in Management Accounting and Controlling / Rachunkowość Zarządcza i Kontroling)

Doświadczenie:
British Petroleum plc (UK), Axians IT Solutions (DE),
FLEXOR Sp. z o.o. (PL)

Pracuje: PHOSEON Technologies Inc. (USA)

Ferdinand Rüesch

Ferdinand Rüesh, Wiceprezes Gallus Group oraz członek rady nadzorczej Heidelberg

 

Związany z branżą druku etykiet od ponad 40 lat, reprezentujący trzecie pokolenie założycieli firmy Gallus Group.

Inżynier mechanik, który uzyskał dyplom na University of Applied Science St. Gallen (FHS), w Szwajcarii oraz absolwent St. Gallen University, gdzie uzyskał tytuł MBA (Executive Master of Business Administration).

Swoje doświadczenie w branży zdobywał m.in. na stażu jako mechanik, w oddziałach Gallus Group (USA) w dziale wdrożenia na stanowiska kierownicze. Od sierpnia 2002 r. wiceprezes Gallus Group i menedżer ds. kluczowych klientów.

Paweł Stoliński www

Paweł Stoliński, Menadżer ds. technologii fleksograficznych, SCORPIO

 

Kierownik Sprzedaży Maszyn Wąskowstęgowych
Od wielu lat związany z branżą poligraficzną. W strukturach sprzedaży Heidelberg Polska Sp. z o.o. na stanowisku Kierownika Sprzedaży Maszyn Wąskowstęgowych. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie różnych technik drukowania i uszlachetniania, systemów CtP, materiałów eksploatacyjnych oraz introligatorni, z wiedzą praktyczną zwłaszcza w segmencie drukarń offsetowych i fleksograficznych. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Ukończył studia inżynierskie o specjalizacji technologie w przetwórstwie papieru i poligrafii na wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

Leszek Trzaskowski

Leszek Trzaskowski, prezes zarządu, Rotary

 

Urodzony w Australii, w Polsce od 30 lat. Właściciel Rotary Sp. z o.o. – sprzedaje maszyny fleksograficzne Gidue/ Bobst od 2003 roku.

DOROTA WITTHUHN NOWE

Dorota Witthuhn, Manager ds. rozwoju biznesu najnowszych technologii, FLEXcon Europe Ltd.

 

Związana jest z przemysłem poligraficznym od 15 lat. Od roku 2013 zajmuje się rozwojem biznesu w Europie Wschodniej oraz globalnie rozwojem biznesu najnowszych technologii firmy FLEXcon.
FLEXcon to jeden z czołowych producentów materiałów foliowych oraz taśm montażowych w szerokim zakresie rynków przemysłowych oraz medycznych.

Maciej Wojtaszek

Maciej Wojtaszek, Menedżer i właściciel drukarni Aniflex

 

Przedstawiciel Stowarzyszenia Producentów Etykiet Samoprzylepnych, menedżer i właściciel, Aniflex, Tomaszów Mazowiecki Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego. Prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.

Małgorzata Zaniewska

Małgorzata Zaniewska, Country Manager Poland, Avery Dennison

 

 

Marcin Zaporowski

Marcin Zaporowski, Country Manager Poland & Baltics, HP Indigo

 

Od przeszło 20 lat związany z branża poligraficzną i drukiem cyfrowym. Pracował w takich firmach jak Canon, Heidelberg czy Konica Minolta. Od 3 lat z sukcesem odpowiada za sprzedaż rozwiązań HP Indigo w Polsce, a od niedawna także w krajach Bałtyckich. W biznesie kieruje się przede wszystkim zasadami partnerstwa i dialogu. Pomaga klientom wdrażać nowe technologie i inspiruje do rozwijania biznesu.