API FOILMAKERS

API Folie jest wiodącym producentem folii do uszlachetniania etykiet. Produkujemy folie metalizowane do laminowania w technologii flexo, offset oraz cyfrowej. Oferujemy kolory srebrne, złote, w odcieniu satynowym, matowym, również kolory oraz popularne folie holograficzne. Wszystkie folie przeznaczone są pod zadruk. Ponadto w naszym portfolio znajdują się metalizowane folie do tłoczenia na gorąco, pigmentowe, holograficzne. Nasze folie dają gwarancję ekologiczności. Unikalny laminat TRANSMET™ jest doskonałym rozwiązaniem dla opakowań, które chcą nadal błyszczeć na półce sklepowej i podążać nowym silnym nurtem ekologii. Oferujemy również profesjonalne wsparcie przy projektach opakowań, etykiet z uwzględnieniem najnowszych trendów w danej kategorii. OZDABIAMY ETYKIETY, USZLACHETNIAMY DRUK. 

AVERY DENNISON

Avery Dennison to globalny lider w segmencie etykiet samoprzylepnych. Technologie i aplikacje Avery Dennison stanowią integralną część większości produktów dostępnych na rynku i w przemyśle. Działając w ponad 50 krajach oraz zatrudniając ponad 26 000 pracowników globalnie, Avery Dennison dostarcza swoim klientom rozwiązania, które pomagają wypromować markę produktu i zredukować koszty jego dekorowania. Jako czołowy dostawca folii na rynku, Avery Dennison opracowała gamę produktów foliowych w oparciu o kleje akrylowe nowej generacji, zaprojektowaną tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom w różnych segmentach rynku.

Beontag

Beontag to globalna firma, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców materiałów graficznych i etykietowych oraz rozwiązań typu Internet Rzeczy (IoT). Działając w ponad 15 krajach i na ponad 40 rynkach, międzynarodowa firma oferuje kompleksowe możliwości produktowe dla wielu branż i firm, zapewniając płynną komunikację między firmami, produktami i ludźmi.

Działalność Beontag opiera się na nowoczesnych zakładach produkcyjnych, strategicznych inwestycjach, badaniach i rozwoju oraz szeregu wysoko wykwalifikowanych zespołów. Ponadto międzynarodowa firma jest w pełni zaangażowana w wywieranie pozytywnego wpływu na cały łańcuch wartości. Jako członek organizacji UN Global Compact od 2021 roku, Beontag oferuje swoim klientom serię coraz bardziej zrównoważonych produktów, jednocześnie pracując na rzecz zróżnicowanego i sprawiedliwego środowiska pracy. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić stronę: www.beontag.com

(W-A) BOBST

BOBST jest jednym z wiodących światowych dostawców urządzeń do przetwarzania, drukowania i przetwarzania podłoży oraz usług dla branży etykiet, opakowań giętkich, pudełek składanych i tektury falistej.

Założona w 1890 roku przez Josepha Bobsta w Lozannie w Szwajcarii firma BOBST jest obecna w ponad 50 krajach, posiada 19 zakładów produkcyjnych w 11 krajach i zatrudnia ponad 6100 osób na całym świecie.

Naszą wizją jest kształtowanie przyszłości świata opakowań w oparciu o cztery filary: łączność, cyfryzację, automatyzację i zrównoważony rozwój. Stosujemy te filary we wszystkich naszych rozwiązaniach dotyczących produktów i usług.

We wszystkich czterech segmentach BOBST ma ponad 30 000 maszyn BOBST zainstalowanych na całym świecie. Aby wspierać swoich klientów, BOBST oferuje wiodącą w branży ofertę usług, która obsługuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego, od przygotowania do gotowego produktu. Obejmuje to wysoce wykwalifikowaną pomoc zdalną, doskonałą obecność lokalną, spersonalizowane rozwiązania w zakresie konserwacji zapobiegawczej i oferty optymalizacji procesów, które pomagają klientom zminimalizować przestoje i zmaksymalizować produktywność.

Sercem oferty usług BOBST jest BOBST Connect, platforma oparta na chmurze. Surowe dane maszynowe są integrowane z wiedzą i doświadczeniem BOBST, aby zapewnić klientom praktyczne spostrzeżenia, które poprawiają ich wyniki na każdym etapie procesu produkcyjnego.

W BOBST kształtujemy przyszłość świata opakowań!

DIGIPRINT

Digiprint istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Dostarcza innowacyjne rozwiązania dla firm poligraficznych. Oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Firma Digiprint oferuje klientom szerokie i kompleksowe portfolio produktów, najlepszych marek na świecie. Oprócz sprzedaży oprogramowania i maszyn oferujemy naszym klientom instalacje i serwis zaimplementowanych rozwiązań. Obecnie jesteśmy przedstawicielami na rynku polskim takich firm, jak: HP Scitex, HP Indigo - linia przemysłowa i komercyjna, Esko - oprogramowanie i urządzenia dla przygotowalni fleksograficznych, Mark Andy oraz Comco - maszyny do druku fleksograficznego, urządzenia do finishingu Miller Weldmaster i Fotoba, a także maszyny drukujące Seiko i d.gen. Digiprint oferuje także usługi w zakresie szkoleń, doradztwa, instalacji systemów poligraficznych i serwisowania.

FLEXCON LOGO

Flexcon jako globalna firma  jest preferowanym dostawcą innowacyjnych folii laminowanych i produktów funkcjonalnych zarówno do druku jak i niedrukowalnych. W listopadzie 2023 ogłosiliśmy zmianę szaty naszego logo, rozpoczynamy nowy rozdział w historii firmy przesuwając granice i poszerzając nasze portfolio o nowe, dostępne globalnie produkty. Flexcon jest firmą rodzinną i od prawie 70 lat angażuje się w zrozumienie potrzeb i wyzwań naszych klientów oraz współtworzenie wszechstronnych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na społeczeństwo i środowisko. Flexcon opracowuje i wytwarza wysokiej jakości produkty z precyzją i wydajnością dla rynków takich jak sektor medyczny, farmaceutyczny, zrównoważone opakowania, przemysł samochodowy i lotniczy, trwale oznakowania w sektorach elektroniki, energetyki i budownictwa.  Celem firmy jest rozwój innowacji na skale światowa. Nasza siedziba główna znajduje się w Spencer w stanie Massachusetts w USA. Flexcon prowadzi również działalność i dystrybucję w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź flexcon.com, śledź Flexcon na LinkedIn lub skontaktuj się z przedstawicielem na Europe Wschodnią: Dorota Witthuhn; dwitthuhn@flexcon.com; +48 660 542 986

 

Frimpeks

Założony w 1988 roku jako firma rodzinna Frimpeks kontynuuje swoją przygodę w 10 różnych lokalizacjach na całym świecie. W Europie posiadamy zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w Turcji, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, oraz w Stanach Zjednoczonych w Ameryce Północnej. 

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży pracujemy przez całą dobę, aby zapewnić płynną obsługę klientów w wielu branżach. Posiadamy szeroką gamę produktów, w tym materiały samoprzylepne, farby i powłoki, kleje przemysłowe i chemikalia do powłok przemysłowych. 

Established in 1988 as a family company, Frimpeks continues its adventure in 10 different locations globally. We have production facilities and sales organizations set up in Turkey, Germany, Italy, the United Kingdom in Europe, and the United States of America in the America.

With more than 30 years of experience in the industry, we work around the clock to provide seamless customer experience to many industries with a wide product range including Self-Adhesive Products, Inks and Coatings, Industrial Adhesives, and Industrial Coating Chemicals.

 

(W-A) GEW

GEW (EC) Limited projektuje i produkuje systemy utwardzania Arc i UV LED do zastosowań w druku, powlekaniu i przetwarzaniu. Firma jest wiodącym producentem systemów UV dla druku etykiet i druku wąskowstęgowego i odnotowuje rosnącą obecność na rynku w skali globalnej w zakresie druku arkuszowego i offsetu zwojowego dla druku komercyjnego i opakowań. Systemy UV firmy GEW są dostępne dla wszystkich nowych maszyn i mogą być zmodernizowane w celu zastosowania na każdej aktywnej prasie, co pozwoli drukarniom tchnąć nowe życie w starszy sprzęt drukarski. Firma GEW posiada światowej klasy zakład produkcyjny w swojej siedzibie głównej w Wielkiej Brytanii, filie w USA i Niemczech oraz dysponuje bogatą listą dystrybutorów na całym świecie. GEW specjalizuje się w projektowaniu i instalacji systemów UV LED, a na początku 2022 roku wprowadziła swój najnowszy produkt UV LED, AeroLED. Reprezentując następną generację systemu utwardzania UV LED, AeroLED eliminuje potrzebę stosowania chillera poprzez chłodzenie powietrzem z jednego wentylatora, dzięki czemu UV LED jest w zasięgu ręki dla wszystkich. LeoLED, wprowadzone na rynek w 2019 roku, to chłodzone wodą rozwiązanie GEW, zapewniające maksymalną moc i dawkę UV dla bardziej wymagających zastosowań. Zarówno AeroLED, jak i LeoLED są kompatybilne z uznanym w branży hybrydowym systemem ArcLED od GEW.

HEIDELBERG (W-B)

Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przemysłu poligraficznego. Wszędzie na świecie nazwa HEIDELBERG jest synonimem najnowszej technologii, najwyższej jakości wykonania i bliskich relacji z Klientami. Firma, poza swoją główną siedzibą w Heidelbergu w Niemczech, posiada swoje centra badawczo-rozwojowe i zakłady produkcyjne w ośmiu państwach. HEIDELBERG obsługuje klientów w około 170 krajach na całym świecie.

KBA

Od ponad45 lat rozwijamy i produkujemy rozwiązania do znakowania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Klienci doceniają nasze doświadczenie, ponieważ wiemy co jest dla nich ważne!

Obiecujemy najwyższą niezawodność w połączeniu z łatwością użytkowania

LABEL TRAXX

Label Traxx is the leading MIS/ERP solution for the labels & flexible packaging segments of the printing industry. With 30 years of expertise serving 500 worldwide customers, Label Traxx is recognized as a proven partner who can help you modernize your business. We are passionate about using experience and technology to improve the lives and businesses of our customers.

Today, we are a modern organization developing software and providing a range of Professional Services around the globe. We are innovating to bring the latest and most effective strategies to your implementation, and our support team is growing globally and developing resources for our customers.
Our products are being aggressively updated and modernized as they transition to the cloud. We look to provide solutions designed for today’s market demands: industry consolidation, supply chain and labor challenges.

PrintsPaul

PrintsPaul GmbH & Co. KG: Print - Convert - Inspect

 

Started in 1998 as a system house for digital printing, PrintsPaul GmbH & Co. KG is a company founded in 2006 that originally concentrated on the technical support of used digital machines. Today, the company and its Managing Director Paul Arndt operate successfully as a full-service provider for printing, converting and inspection. In Eschweiler near Aachen, not only a comprehensive digital printing portfolio, but also numerous new machines and systems from the aforementioned areas are presented on an area of more than 3,500 m². The company has also been developing its own machine series since 2021: First in the converting sector, followed by the Star-Line digital machine series in 2023 and the flexo-offset hybrid as the latest highlight in 2024. Many of PrintsPaul's machines can be individually configured to provide customers with a high degree of flexibility. The service ranges from advice and expertise on transportation, installation and calibration to on-site instruction of the machine operator. Warranty and maintenance services round off the wide range of services convincingly.